http://www.iwmf.ir/verify_website/22596

wrapper

توصیه های روزانه

دانشنامه تخصصی

در این بخش مطالب تخصصی در زمینه فولاد و متالورژی به طور دوره ای و در روزهای فرد قرار داده می شوند.

به مهندسان، مدیران تولید، مدیران کنترل کیفیت و دانشجویان مهندسی مواد توصیه می شود، مطالب این بخش را مطالعه نمایند.

آشنایی با فرایند متالورژی پودر

Ferro: متالورژی پودر روشی برای ساخت و تولید قطعات فلزی و سرامیک است که اساس آن بر فشردن پودر مواد به شکل مورد نظر و تف جوشی آن است. تف جوشی در درجه حرارتی زیر نقطه ذوب صورت می پذیرد.

ادامه مطلب...

فولاد سمانتاسیون

Ferro: درصد کربن فولادهای سمانتاسیون پايين و حداکثر 0.3 است. اين فولادها علاوه بر کربن عناصر آلياژي ديگرنظير: منگنز، سيليسيم، کروم، موليبدن و نيکل دارا مي باشند و تحت عمليات حرارتي کربن دهي توليد مي شوند. به دليل درصد پايين کربن بعد از عمليات حرارتي سخت کاري سختي بالايي نخواهند داشت.

ادامه مطلب...

فولاد فنر

Ferro: فولادهای فنر، فولادهايي هستند كه به‌دليل خاصيت ارتجاعي ناشي از اثر سرد كردن در روغن يا آب و بعد برگشت دادن، براي ساخت هرگونه قطعه فنري مناسب هستند.

ادامه مطلب...

روش صرفه‌جویی آب در صنعت فولاد

Ferro: صنعت فولادسازی به عنوان یکی از صنایع آب‌بر و پرمصرف انرژی در جهان شناخته شده است. این درحالی است که کشورهای درحال توسعه همچون ایران برای تولید فولاد با کمبود منابع آبی روبه‌رو هستند.

ادامه مطلب...

بوشهای خود روانکار

Ferro: بوشهای خود روغن سینتر شده (Self lubricated bearings) دارای مزایائی همچون حرکت ساکت، ضربه گیری در مقابل ارتعاشات، کاهش هزینه در تعمیرات و بدون نشت روغن، بدون گیرپاچ، لایه همیشگی فیلم روغن، ضریب اصطکاک خوب، دقت، سرعت شفت و بار پذیری بالا در درجه حرارت های 10- الی 100+ درجه سانتیگراد می باشد.

ادامه مطلب...

کامپوزیتهای زمینه فلزی

Ferro: کامپوزیت نامی کلی برای مواد یا قطعاتی است که از مواد و اجسام متفاوت با حفظ ساختار و نمای عمومی هر یک ساخته می شود.

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی