http://www.iwmf.ir/verify_website/22596

wrapper

توصیه های روزانه

Ferro: امروز شرکت های زیادی محصولات خود را بدون تغییر نسبت به دبروز روانه بازار کردند با این وجود برخی شرکت ها قیمت محصولات خود را به مقدار زیادی تا سقف 600 ریال کاهش دادند.

بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط تیم تحریره مرکز تخصصی فلزات، بیشتر شرکت ها مانند فولاد قزوین، سپهر ایرانیان، فولاد صنعت بناب، آناهیتای گیلان، نورد ایوان غرب، پرشین فولاد، کاوه تیکمه داش، سیما فولاد جهان، آذر امین تیکمه داش، پولاد نورد تیکمه داش، درپاد تبریز، آذر چلیک، آریا ذوب، خرمدشت و بردسیر کرمان قیمت محصولات خود را بدون تغییر نسبت به روز گذشته روانه بازار نمودند.

با وضعیت پیش آمده بعضی شرکت ها مانند کویر کاشان ترجیح دادند که اعلام قیمت رسمی نداشته باشند و محصولات خود را به صورت توافقی به فروش برسانند، به نظر می رسد که این شرکت ها به دلیل کاهش تقاضا تولیدات خود را محدود کرده باشند و تولید بیشتر را به تقاضاهای دریافتی منوط کرده باشند.

در روزهای گذشته برخی کارشناسان پیش بینی می کردند که قیمت ها اندکی کاهش پیدا کند اما همانطور که ملاحظه می شود اکثر شرکت ها تغییری در قیمت های خود لحاظ ننموده اند و برخی شرکت ها نیز افت زیادی نسبت به روند کاهشی روز های گذشته به قیمت محصولات خود اعمال نموده اند. کاهش قیمت های امروز به صورت زیر است:

شرکت فولاد خراسان پس از سه هفته که قیمت محصولات خود را ثابت نگه داشته بود، بیشترین کاهش قیمت امروز را با 600 ریال کاهش ثبت نمود.

امروز محصولات شرکت صبا فولاد زاگرس به صورت میانگین 438 ریال کاهش قیمت را تجربه کردند.

امروز محصولات شرکت فولاد شاهرود نیز کاهش قیمت داشتند، این کاهش قیمت 417 ریال است.

محصولات شرکت آریان فولاد 200 ریال ارزان تر از دیروز به بازار عرضه شد.

محصولات شرکت پرند امروز را با 100 ریال کاهش قیمت آغاز نمودند.

شرکت نیک صدرای توس به طور میانگین 67 ریال قیمت محصولات خود را کاهش داد.

شرکت کیان کاشان به صورت میانگین 50 ریال قیمت محصولات خود را کاهش داد.

کمترین کاهش قیمت مربوط به شرکت البرز ایرانیان است که به صورت میانگین 43 ریال قیمت محصولات خود را کاهش داد.

نمودار تغییرات بیان شده به صورت زیر است:

201095

 

بنر تبلیغات

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی