http://www.iwmf.ir/verify_website/22596

wrapper

توصیه های روزانه

Ferro: گزارش اخیر حاکی از آن است که داد و ستد فولاد در سال 2016 روند رو به رشدی در سطح جهان داشته است.

 گزارش اخیر مپس حاکی از آن است که داد و ستد فولاد در سال 2016 روند رو به رشدی در سطح جهان داشته است. در دسامبر نیز میانگین قیمت های جهانی موسسه مپس بیش از 30 درصد رشد سالانه داشت که بیشتر به دلیل رشد سریع قیمت انواع ورق بود. 

از طرفی انتظار می رود در سه ماه نخست سال 2017 نیز رشد قیمت های چشمگیری مشاهده شود چون هزینه تولید کارخانه ها بالا رفته است. ماه های اخیر قیمت زغال سنگ بیش از سه برابر شده به اوج 300 دلار رسیده و قیمت سنگ آهن نیز در 70 تا 80 دلار در نوسان بوده است. از این رو فولادسازان در سطح دنیا با رشد قیمت مواد اولیه در نوامبر و دسامبر چند دوره افزایش قیمت را برای محصولات خود اعمال کردند.
در ماه دسامبر میانگین قیمت جهانی محصولات فولادی مپس 6.9 درصد رشد قیمت ماهانه داشت. با این حال تحلیلگران این موسسه بر این باورند که روند صعودی قیمت فولاد در سطح جهان برای مدت طولانی ادامه نخواهد داشت مگر این که پایه های بازار تغییری اساسی داشته باشد.

منبع: ایفنا

 

بنر تبلیغات

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 دی 1395

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی