http://www.iwmf.ir/verify_website/22596

wrapper

توصیه های روزانه

اخبار روز

در قسمت اخبار روز، گزیده ای از مهم ترین عناوین خبری روز قرار داده می شود و به صورت روزانه به روز رسانی می شود.

بزرگترین معدن نیکل اتحادیه اروپا احیا می‌شود

Ferro: فنلاند با امضای یک قرارداد ۲۶۶ میلیون دلاری تصمیم به احیای بزرگترین معدن نیکل اروپا گرفت.

ادامه مطلب...

تامین مالی با ابزارهای معاملاتی بورس کالا

Ferro: بورس کالای ایران در افق چشم‌انداز، مرجع قیمت‌گذاری کالاهای اساسی و مواد اولیه واسطه‌ای در منطقه و یکی از گزینه‌های اولویت‌دار تولیدکنندگان برای تامین مالی و پوشش ریسک تجاری محسوب می‌شود.

ادامه مطلب...

بررسی بازار فولاد امروز جهان (02 اسفند 1395)

Ferro: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از کاهش قیمت زغال سنگ صادراتی استرالیا، افزایش قیمت قراضه داخلی ترکیه، میلگرد در چین و ایتالیا و ورق سرد در چین و همچنین حضور پررنگ تر بیلت سی آی اس در منطقه منا دارد.

ادامه مطلب...

رسیدن فولاد به پله ۵۰ تومانی

Ferro: چهارمین نشست مشترک رسته های ذوب، نورد و ناودانی و نبشی صبح امروز اول اسفند ماه با حضور بیش از 50 شرکت با بیش از 10.5 میلیون تن ظرفیت تولید مقاطع طویل و 9.8 میلیون تن ظرفیت تولید شمش در دفتر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران برگزار شد که از نکات قابل توجه این نشست، افزایش تعداد حاضرین نسبت به جلسات قبل، حضور برخی شرکت ها برای نخستین بار و نزدیک شدن دیدگاه ذوبی ها و نوردکاران و افزایش انسجام این دو رسته را می توان نام برد.

ادامه مطلب...

افتتاح پروژه بازسازی و اصلاح غبارگیر کنورتورهای فولادسازی ذوب آهن اصفهان

Ferro:  پروژه بازسازی و اصلاح غبارگیر سیستم تصفیه گاز کنورتورهای فولادسازی ذوب آهن اصفهان به عنوان يك پروژه مهم و تاثير گذار زيست محيطي در آیین اختتامیه نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی؛ پیشران توسعه» با حضور دكتر ربيعي وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ، مسئولين سازمان تامين اجتماعي و مهندس صادقي مديرعامل ذوب آهن اصفهان با پخش آنلاين تصاوير از ذوب‌آهن افتتاح شد.

ادامه مطلب...

بررسی بازار فولاد امروز جهان (01 اسفند 1395)

Ferro: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از افزایش تولید سنگ آهن برزیل، افزایش قیمت سنگ آهن چین، قراضه آمریکا و میلگرد صادراتی سی آی اس دارد.

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی