http://www.iwmf.ir/verify_website/22596

wrapper

توصیه های روزانه

اخبار روز

در قسمت اخبار روز، گزیده ای از مهم ترین عناوین خبری روز قرار داده می شود و به صورت روزانه به روز رسانی می شود.

بررسی بازار فولاد امروز جهان (26 اسفند 1395)

 Ferro: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از ثبات قیمت سنگ آهن وارداتی در بازار چین، افزایش قیمت قراضه دریای بالتیک و اسلب صادراتی سی اس آی دارد.

ادامه مطلب...

قدردانی مدیرعامل مجتمع تولیدی آهن اسفنجی ایساتیس از بانک صنعت و معدن

Ferro: محسن رمضاني فر مديرعامل مجتمع توليدي آهن اسفنجي ايساتيس در نامه اي براي محمد رضا نعمت زاده وزير صنعت ، معدن و تجارت از عملكرد بانك صنعت و معدن در اجراي طرح اين شركت قدرداني كرد.

ادامه مطلب...

اعضای هیئت مدیره فولاد مبارکه تثبیت شدند

Ferro: طبق برنامه امروز (25 اسفند 95) مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار و بهرام سبحانی، حمیدرضا عظیمیان، محمود اسلامیان، حمید مردانی بلداجی و اردشیر سعد محمدی اعضای هیئت مدیره جدید این شرکت معرفی شدند که براساس اطلاعات دریافتی اعضای انتخاب شده، همان اعضای پیشین هستند.

ادامه مطلب...

گزارشی آماری از وضعیت تولید فولاد ایران در ۱۱ ماهه نخست سال ۹۵

Ferro: گزارش آماری تولید، صادرات، واردات و همین طور مصرف ظاهری یازده ماهه نخست سال 95 را براساس اطلاعات دریافتی از انجمن تولیدکنندگان فولاد ارائه شده است. جدول زیر نشان دهنده تغییرات مربوطه می باشد.

ادامه مطلب...

بررسی بازار فولاد امروز جهان (25 اسفند 1395)

Ferro: بررسی بازار فولاد جهان حکایت از افزایش قیمت سنگ آهن چین، قراضه صادراتی سی آی اس، ورق روسیه در چین، ورق در آمریکا و همچنین ثبات قیمت قراضه ترکیه، مقاطع در بازار داخلی چین دارد.

ادامه مطلب...

بازگشت موازنه به بازار سنگ‌آهن

Ferro: یکی از موضوعات مهم برای فعالان بخش سنگ‌آهن و زنجیره فولادی خروج دولت از قیمت‌گذاری سنگ‌آهن است، از سوی دیگر مساله قیمت و کشف آن که موضوعی بسیار کلیدی در زمینه سنگ‌آهن و پس از آن تسری به زنجیره فولادی محسوب می‌شود، یکی از مواردی است که در رابطه با این محصول و در پیرامون آن بسیار به نقد و نظر گذاشته شده است.

ادامه مطلب...

درباره ما

گروه تامین صنعت، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه فولاد در سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و در ادامه به منظور ارائه خدمات علمی و مهندسی در زمینه مواد مصرفی صنعت ریخته‌گری، سایت حاضر را تحت عنوان Ferro تاسیس نمود.

ما برآنیم که با شناخت نیازهای مشتری و جلب اعتماد او، از طریق صداقت و رو راستی و پایبند بودن به اصول اخلاقی و حرفه‌ای، همواره اساس مشتری مداری را بجا آوریم.

کاتالوگ

download-catalog

price-list

خبرنامه پیامکی